4Z Elektronik bu Pazar başlayacak olan 17. Ortadoğu Korozyon Konferansı ve Sergisi (MECC) için gün sayıyor. Hazırlıklarını tamamlayan 4Z Elektronik ekibi, Bahreyn’de yapılacak bu büyük etkinlikte ürün tanıtımının yanı sıra sektördeki ilişkilerini artırma şansını da yakalayacak.

17’nci kez korozyon-katodik koruma sektöründen üretici ve alıcıları bir araya getiren Ortadoğu Korozyon Konferansı ve Sergisi, bu Pazar katılımcılarını ağırlamaya başlayacak. 4Z Elektronik’in de hazırladığı stand ile yer alacağı konferansa katılımın umulanın üzerinde olması bekleniyor.

Bahreyn Krallığı Bahreyn Fuar Merkezi’nde 30 Eylül – 3 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacak olan konferansa, sektörün durumunu ve yeni teknolojileri konuşmak için dünyanın dört bir yanından birçok üretici ve yatırımcı katılacak.

Korozyon ve katodik koruma alanının önde gelen isimlerinin yanı sıra enerji, petrol ve gaz üretimi sektöründen, rafineri ve boru kaplama alanlarından da birçok katılımcının yer alacağı konferansta, korozyonun tüm yönlerini kapsayacak bilgi paylaşımları yapılacak.

4Z Elektronik olarak katılacağımız bu prestijli konferansta yer alacağımız stantta, ürünlerimizin tanıtımını yapmak ve sektörel ilişkilerimizi geliştirmek için konuklarımızı bekliyor olacağız.