4Z Elektronik Dünyanın En Büyük Korozyon Fuarı’nda Yerini Alacak

4Z Elektronik, Amerika Birleşik Devletleri’nin Nashville kentinde düzenlenecek dünyanın en büyük korozyon etkinliği CORROSION Conference & Expo Fuarı’nda, dünyanın birçok ülkesinden bilim insanları ve işletme yöneticileri ile bir araya gelecek.

24-28 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek ve her yıl dünyanın dört bir yanından korozyon uzmanlarını ağırlayan etkinlik boyunca, korozyonla ilgili teknik, araştırma, eğitim, halkın bilinçlendirilmesi ve korozyon endüstrisinin beklentileri üzerine sunumlar yapılacak. İki yüzden fazla teknik ve idari toplantının yapılacağı hafta boyunca katılımcıların çalışmaları, raporları ve teknik bilgi alışverişinin gerçekleştirileceği 45’ten fazla sempozyum düzenlenecek.

4Z ELEKTRONİK STANDI BİNLERCE KİŞİYİ AĞIRLAYACAK

4Z Elektronik, 24-28 Mart tarihlerinde ABD’de düzenlenecek olan Korozyon Konferansı ve Fuarı için gün sayıyor. Son hazırlıklarını tamamlayan 4Z Elektronik ekibi önümüzdeki ay fuarda yerini alarak, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla bir araya gelip ülkemizi ve ürünlerini tanıtma fırsatı yakalayacak.

5 gün boyunca sürecek olan bu prestijli fuarda yer alan 4Z Elektronik, ürünlerinin tanıtımını yapmak ve sektörel ilişkileri geliştirmek için siz konuklarını bekliyor.