Gelecek hafta Bahreyn’de yapılacak olan ve korozyon – katodik koruma sektöründen onlarca büyük şirketin katılacağı 17. Ortadoğu Korozyon Konferansı ve Sergisi’nde (MECC), 4Z Elektronik de yerini aldı.

Bu yıl 17’ncisi düzenlenen Ortadoğu Korozyon Konferansı ve Sergisi (MECC) sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirmeye devam ediyor. Bahreyn Krallığı Bahreyn Fuar Merkezi’nde 30 Eylül – 3 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacak olan konferansta, 4Z Elektronik de ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyor.

Korozyon çalışmaları konusunda küresel çapta otorite olarak kabul edilen Ulusal Korozyon Mühendisleri Birliği’nin (NACE) Dhahran Suudi Arabistan Bölümü, NACE Batı Asya ve Afrika Bölgesi ve Bahreyn Mühendisler Topluluğu tarafından düzenlenen konferansta, sektörün mevcut durumu ve yeni teknolojiler konuşulacak. Ayrıca yatırımcılarla üreticileri bir araya getirecek olan konferansın ilk gününde birçok workshop da yürütülecek.

Korozyon yönetimi alanında küresel çapta lider bir konferans olma özelliği taşıyan Ortadoğu Korozyon Konferansı ve Sergisi, sektörün liderleri, korozyon mühendisleri, üreticiler ve servis sağlayıcılar için paylaşım ve çalışma ağını genişleterek ürün ve hizmetlerini sergileme fırsatı da sunuyor. Etkinlikte, dünyanın dört bir yanından katılacak olan temsilciler ile korozyonun tüm yönlerini kapsayacak bilgi paylaşımları yapılacak.