4Z Elektronik, tek Türk üretici firma olarak Bahreyn’deki konferanstaydı

4Z Elektronik küresel bakış açısı ve vizyonu ile Bahreyn’deki korozyon konferansında tek Türk firma olarak ülkemizi temsil etti. Dünyadan sektördeki birçok büyük ve etkili firma ile birlikte Bahreyn’deki korozyon konferansında yerini alan 4Z Elektronik, bu konferanstan çok verimli kazanımlar ile geri döndü.

Bahreyn Krallığı Bahreyn Fuar Merkezi’nde 30 Eylül – 3 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen Ortadoğu Korozyon Konferansı ve Sergisi’nde (MECC) 4Z Elektronik olarak ülkemizi temsil ettik.

Bu yıl 17’ncisi düzenlenen konferansa katılım oldukça yoğundu. Sektörün durumunu ve katodik koruma ile ilgili yeni teknolojileri konuşmak için dünyanın dört bir yanından gelen üretici ve yatırımcıları buluşturan konferans boyunca tüm katılımcılar birbiriyle tanışma fırsatı buldu.

Konferansın tek Türk firması 4Z Elektronik

Türkiye’den katılan tek firma olmanın gururunu yaşayan aynı zamanda üzerindeki bu sorumluluğun hakkını en iyi şekilde veren 4Z Elektronik, yer aldığı stantta birçok ziyaretçi ağırladı.

4Z Elektronik’in kurduğu standa ilgi oldukça fazlaydı. Türkiye ve Türkiye’deki teknolojik üretim hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan ziyaretçiler, Türkiye’de böylesine teknolojik ürünlerin üretilebilir olmasıyla yakından ilgilenip takdirlerini sundular.

 Yeni bağlantılar, yeni pazarlar

Standa gelen ziyaretçilere kendi üretimi olan ürünleri ayrıntılarıyla tanıtan 4Z ekibi, aynı zamanda konferansın tüm aşamalarında katılımcılarla etkileşimini en üst düzeyde tutarak bağlantılarını geliştirme fırsatı buldu.

Sadece müşterilerle değil katodik koruma alanında üretim yapan üreticilerle de oldukça yoğun biçimde iletişim kuran 4Z Elektronik, bu sayede alanındaki gelişme ve eksiklikleri de gözlemleyerek yapacağı çalışmalar için bilgi topladı.

Sektör ile alakalı yurt içi ve yurtdışında yapılacak tüm etkinliklere katılmayı planlayan 4Z Elektronik, alanın nabzını her daim tutarak kendini sürekli geliştirmeye ve ülkemizin üretim potansiyelini göstermeye devam edecek.