Dünyanın En Saygın Korozyon Fuarında 4Z Elektronik’e Yoğun İlgi

4Z Elektronik, geçen hafta kapılarını ziyaretçilere açan Korozyon Konferansı ve Fuarındaki standında yerini aldı. 24-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşen etkinliğe binlerce ziyaretçi katılım sağladı.

Dünyanın 60 ülkesinden 6 bin civarında katılımcının yer aldığı konferans ve fuarda korozyon ve katodik koruma alanıyla ilgili teknik ve yönetimsel konularda paylaşımlarda bulunuldu. Dünyanın en büyük katılımlı korozyon fuarında kurdukları stantta sektör temsilcileriyle bir araya gelen 4Z Elektronik, bir yandan ürünlerinin tanıtımını yaparken diğer yandan da ülkemizi temsil etti.

Sektör temsilcilerinin buluşma yeri olarak kabul edilen Korozyon Konferansı ve Fuarı aynı zamanda küresel anlamda yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin paylaşıldığı bir platform olma özelliğini de taşıyor.

ÜST DÜZEY İLETİŞİM, YENİ BAĞLANTI FIRSATLARI

Standa gelen ziyaretçilere kendi üretimi olan ürünleri ayrıntılarıyla tanıtan 4Z ekibi, aynı zamanda konferansın tüm aşamalarında katılımcılarla etkileşimini en üst düzeyde tutarak bağlantılarını geliştirme fırsatı buldu.

Sadece müşterilerle değil katodik koruma alanında üretim yapan üreticilerle de oldukça yoğun biçimde iletişim kuran 4Z Elektronik, bu sayede alanındaki gelişmeleri not ederek güçlü teknolojik altyapısı ile önümüzdeki yıl Houston Texas’ta yapılacak  konferans ve fuar için hazırlıklarına şimdiden başladı.